dr n. med. Ewa Skrzypek

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie, w której też uzyskała tytuł doktora nauk medycznych. Obecnie jest pracownikiem naukowo-dydaktycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od kilku lat zajmuje się medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Ukończyła z wyróżnieniem pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie, w której obecnie wykłada. Prowadzi szkolenia oraz wykłady na krajowych i międzynarodowych konferencjach z zakresu powikłań po zabiegach medycyny estetycznej, którymi się na co dzień zajmuje.

Swoje zainteresowania medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową kontynuowała także na podyplomowych studiach Poradnictwa Żywieniowego i Dietetycznego w SGGW w Warszawie. Nieustannie też doskonali swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych kursach certyfikowanych.

Jest zwolenniczką osiągnięcia pięknego wyglądu poprzez systematyczną dbałość o skórę, odpowiednią dietę oraz biorewitalizację – peelingi, mezoterapię, laser. Proponuje likwidację zmarszczek poprzez zastosowanie wolumetrycznych wypełniaczy i toksyny botulinowej. Zajmuje się także leczeniem nadpotliwości, usuwaniem blizn i depilacją laserową, z której to szkoli od kilku lat.

1-002
mgr Daisy Miriam Skrzypek

Doktorantka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, absolwentka między innymi psychologii klinicznej na SWPS Uniwersytecie Humanistycznospołecznym oraz Niepublicznej Policealnej Szkoły Plastycznej Charakteryzacji i Stylizacji In Art w Warszawie. Od wielu lat zajmuje się badaniem psychologicznym pacjentek korzystających z zabiegów medycyny estetycznej oraz psychologią tatuażu – autorka i współautorka kilku artykułów dotyczących tej tematyki. Wykładowca i współautorka prac na licznych krajowych i międzynarodowych kongresach medycyny estetycznej. Redaktor dwóch monografii i ich angielskiego tłumaczenia.

BACK