Absolwentka Wydziału Lekarsko-Stomatologicznego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Posiada już spo  ry dorobek naukowy i doświadczenie dydaktyczne. Pierwsze sukcesy odnosiła już jako studentka zdobywając wyróżnienia na ogólnopolskich konferencjach Studenckiego Towarzystwa Naukowego. Jest zwyciężczynią w Ogólnopolskim konkursie „Złoty Reamer” w kategorii: najlepsza praca oryginalna napisana przez studenta stomatologii.
Prowadziła działalność dydaktyczną na Pomorskim Uniwersytecie medycznym w Szczecinie w Zakładzie Anatomii Prawidłowej i Klinicznej badając zmienności anatomiczne tętnic wargowej górnej orać dolnej, a także była członkiem Polskiego Towarzystwa Anatomicznego. Poszerza swoją wiedzę i umiejętności zawodowe na licznych kursach i szkoleniach, a także sama prowadzi autorskie szkolenia z zakresu anatomii, anestezjologii stomatologicznej, medycyny estetycznej oraz terapii zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego.
Jako absolwentka studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna dla lekarzy” GWSH, które ukończyła w 2014r. z zamiłowaniem łączy pracę stomatologa z medycyną estetyczną.
Jej największą pasją jest odontojatria, której celem jest holistyczne spojrzenie na całą twarz Pacjenta stomatologicznego.

BACK