Obszary działania: medycyna estetyczna, dermatologia, wenerologia, kosmetologia.

Kierownik Działu Badań, Edukacji, Dyrektor medyczny w Instytucie Hyalual, posiadający specjalistyczne wykształcenie, doskonałe umiejętności praktyczne, kliniczne i komunikacyjne w rozwoju biznesu branży medycynie estetycznej.

Posiada doświadczenie we współpracy z zespołami marketingowymi, sprzedażowymi, klinicznymi i HR, odpowiedzialnymi za budżetowanie i zarządzanie projektami. Znajomość rozwoju międzynarodowych rynków estetycznych, modeli szkoleniowych i edukacyjnych dla lekarzy, przedstawicieli medycznych, farmaceutów itp. w Malezji, Wietnamie, RPA, Libanie, Turcji, Federacji Rosyjskiej, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, w Arabii Saudyjskiej, UE i krajach WNP. Doświadczenie w kwestiach regulacyjnych (oznakowanie CE, sprawozdania z przeglądu literatury). Koordynuje systemem badań przedklinicznych, klinicznych i po wprowadzeniu do obrotu urządzeń medycznych i kosmetyków. Zapewnienie współpracy z międzynarodowymi liderami opinii kluczowych dla krajowych szkoleń w krajach, organizowanie krajowych i międzynarodowych warsztatów i kongresów.

Prowadzi warsztaty dla lekarzy od 2009 roku wraz ze specjalizacją z dermatologii i STI. Doświadczenie jako doradca medyczny (kontakty kontraktowe), trener medyczny (dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia) dla europejskich firm farmaceutycznych i estetycznych na rynku krajowym (Ukraina). Organizowaliśmy i przeprowadziliśmy wiele udanych sesji szkoleniowych dla zespołów medycznych i sprzedażowych. Uzyskują stałe kształcenie medyczne i menedżerskie, odwiedzając zarówno spotkania naukowe, jak i sponsorowane przez branżę, sympozja, warsztaty i konferencje.
Lider motywacyjny, który inspiruje zespoły i prowadzi do zyskownego rozwoju biznesu.

Key Opinion Leader i kierownik naukowej rady doradczej Instytutu Hyalual. Konsultant naukowy w procesie wprowadzania nowych produktów na rynki międzynarodowe (Xela Rederm, H & S, Electri, Perfoskin, Alexa Filler).

BACK