Obszary działania: medycyna estetyczna, dermatologia, wenerologia, kosmetologia.

Kierownik Działu Badań, Edukacji, Dyrektor medyczny w Instytucie Hyalual, posiadający specjalistyczne wykształcenie, doskonałe umiejętności praktyczne, kliniczne i komunikacyjne w rozwoju biznesu branży medycynie estetycznej.

Posiada doświadczenie we współpracy z zespołami marketingowymi, sprzedażowymi, klinicznymi i HR, odpowiedzialnymi za budżetowanie i zarządzanie projektami. Znajomość rozwoju międzynarodowych rynków estetycznych, modeli szkoleniowych i edukacyjnych dla lekarzy, przedstawicieli medycznych, farmaceutów itp. w Malezji, Wietnamie, RPA, Libanie, Turcji, Federacji Rosyjskiej, Wielkiej Brytanii, na Ukrainie, w Arabii Saudyjskiej, UE i krajach WNP. Doświadczenie w kwestiach regulacyjnych (oznakowanie CE, sprawozdania z przeglądu literatury). Koordynuje systemem badań przedklinicznych, klinicznych i po wprowadzeniu do obrotu urządzeń medycznych i kosmetyków. Zapewnienie współpracy z międzynarodowymi liderami opinii kluczowych dla krajowych szkoleń w krajach, organizowanie krajowych i międzynarodowych warsztatów i kongresów.

Prowadzi warsztaty dla lekarzy od 2009 roku wraz ze specjalizacją z dermatologii i STI. Doświadczenie jako doradca medyczny (kontakty kontraktowe), trener medyczny (dermatologia, medycyna estetyczna, kosmetologia) dla europejskich firm farmaceutycznych i estetycznych na rynku krajowym (Ukraina). Organizowaliśmy i przeprowadziliśmy wiele udanych sesji szkoleniowych dla zespołów medycznych i sprzedażowych. Uzyskują stałe kształcenie medyczne i menedżerskie, odwiedzając zarówno spotkania naukowe, jak i sponsorowane przez branżę, sympozja, warsztaty i konferencje.
Lider motywacyjny, który inspiruje zespoły i prowadzi do zyskownego rozwoju biznesu.

Key Opinion Leader i kierownik naukowej rady doradczej Instytutu Hyalual. Konsultant naukowy w procesie wprowadzania nowych produktów na rynki międzynarodowe (Xela Rederm, H & S, Electri, Perfoskin, Alexa Filler).

BACK

Ten serwis internetowy oraz treści w nim zamieszczone przeznaczone są tylko dla osób niebędących laikami, zgodnie z ustawą z 7.04.2022 r. o wyrobach medycznych, w tym dla osób wykonujących zawód medyczny oraz mających formalne wykształcenie w odpowiedniej dziedzinie ochrony zdrowia lub medycyny. W szczególności w ramach serwisu prezentowane są wyroby medyczne, które są przeznaczone do używania przez profesjonalnych użytkowników. Ponadto, ten serwis internetowy może zawierać reklamy takich wyrobów medycznych, które to reklamy są kierowane wyłącznie do wskazanych powyżej osób.

Oświadczam, że serwis oraz jego treści, są przeznaczone dla mnie i wchodzę    Nie wchodzę

This will close in 0 seconds