Opis

Periorbital Expert - Holistyczne podejście do terapii wypełniaczami okolicy oka.

Wysklepianie brwi. Terapia oka po hialuronidazie.
Poziom ten wymaga umiejętnego posługiwania się igłą i kaniulą, różnymi preparatami kwasu hialuronowego oraz rozumienia procesów starzenia się na poziomach poszczególnych tkanek w danych obszarach, dlatego kierowany jest do lekarzy, którzy odbyli kurs na poziomie podstawowym i poziomach zaawansowanych. Tajniki fachu zdradza dr Katarzyna Kowalczyk.
Opis szkolenia:

Omówienie warunków anatomicznych i procesów starzenia w obrębie okolicy periorbitalnej i możliwości modyfikacji i spowolnienia starzenia w tych lokalizacjach.

Omówienie zastosowania hialuronidazy w okolicy wokół oka. Terapia oka po hialuronidazie. Zaawansowane korekcje preparatami na bazie kwasu hialuronowego i nie tylko w okolicy periorbitalnej.

Zabiegi dotyczące doliny łez, tzw. przetok tłuszczowych, wysklepienia brwi, korekcje czoła w celu uniesienia brwi i przywracanie objętości czoła.

Praca praktyczna w lokalizacjach bezpośrednio i pośrednio wpływających na wygląd okolicy oka w tym powieki górnej i dolnej, doliny łez oraz brwi. Pokaz rewitalizacji okolicy oka (schemat terapii oka po hialuronidazie).

 

MIEJSCE SZKOLENIA: GDYNIA "Clinica del Mare" Antoniego Hryniewickiego 6, 81-340 Gdynia

Osoba  do kontaktu w sprawach organizacyjnych szkolenia: Przedstawiciel Medyczny Fenice Joanna Słomska tel. +48 508 675 531, e-mail: joanna.slomska@fenice.pl

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

31-07-2021 10:00

Data do

31-07-2021 16:00

Prowadzący

dr Katarzyna Kowalczyk

Temat

Ośrodek szkoleniowy

GDYNIA "Clinica del Mare" Antoniego Hryniewickiego 6, 81-340 Gdynia

Cena

1700zł

Limit miejsc

8


BACK