Opis

Super Expert - Zastosowanie wypełniaczy w najbardziej zaawansowanych korekcjach.

Trudne przypadki. Korekcje pooperacyjne i pourazowe.
Poziom SUPER EXPERT to szkolenie kierowane do osób, które odbyły szkolenie na poziomie EXPERT!
Opis szkolenia:

Techniki korygowania wrodzonych i nabytych niedoskonałości urody wraz z korekcjami blizn, miejsc pooperacyjnych i pourazowych (pacjenci z bliznami, pacjenci po operacjach rozszczepu wargi, po operacjach nosa). Miomodulacja kwasem hialuronowym – wpływanie na pracę mięśni za pomocą wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego i nie tylko. Rozszerzony poziom EXPERT.

UWAGA! Pokaz praktyczny na poziomie Super Expert obejmuje korekcje możliwe w zależności od wskazań, które prezentują pacjenci na szkoleniu! Omawiane są szczegółowo różne korekcje, a pokaz praktyczny technik ingerencji lekarskiej dotyczy pracy igłą i kaniulą preparatami kwasu hialuronowego i nie tylko. Na szkolenie Super Expert szukamy pacjentów do „trudnych korekcji”, z wiadomych przyczyn zaprezentowane będą różniące się wskazania w zależności od możliwości wykonania zabiegów.

Poziom ten wymaga umiejętnego posługiwania się igłą i kaniulą, różnymi preparatami kwasu hialuronowego oraz rozumienia procesów starzenia się na poziomach poszczególnych tkanek w danych obszarach, dlatego kierowany jest do lekarzy, którzy odbyli kurs na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Tajniki fachu zdradza dr Katarzyna Kowalczyk.

 

MIEJSCE SZKOLENIA: GDYNIA "Clinica del Mare" Antoniego Hryniewickiego 6, 81-340 Gdynia

Osoba  do kontaktu w sprawach organizacyjnych szkolenia: Przedstawiciel Medyczny Fenice Joanna Słomska tel. +48 508 675 531, e-mail: joanna.slomska@fenice.pl

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

01-08-2021 10:00

Data do

01-08-2021 16:00

Prowadzący

dr Katarzyna Kowalczyk

Temat

Ośrodek szkoleniowy

GDYNIA "Clinica del Mare" Antoniego Hryniewickiego 6, 81-340 Gdynia

Cena

1800zł

Limit miejsc

8


BACK