Opis

MEZOTERAPIA I BIOREWITALIZACJA: SZYBKI I BEZPIECZNY SPOSÓB POPRAWIANIA KONDYCJI I WYGLĄDU SKÓRY. MOŻLIWOŚCI KOREKCJI ORAZ AUTOLOGICZNEJ REGENERACJI TKANEK

część teoretyczna:
Zarys anatomii i fizjologii skóry. Fizjopatologia starzenia się skóry. Diagnoza i dobór produktu w zależności od pacjenta. Przeprowadzenie krótkiego wywiadu lekarskiego. Protokół biostymulacji i biorewitalizacji: polinukleotydy, kwas hialuronowy jako pojedyncze substancje oraz w postaci łączonej. Uzasadnienie dla biorewitralizacji skóry oraz porównanie materiałów iniekcyjnych i nieiniekcyjnych do biostymulacji. Techniki zabiegowe.
Postępowanie po zabiegu. Przeciwwskazania. Przygotowanie pacjenta. Analiza morfologiczna pacjenta, planowanie i zaznaczanie miejsc korekcji, możliwości i ograniczenia mezoterapii, techniki podawania. Protokoły kompleksowej terapii z zastosowaniem suplementów diety.

część praktyczna:

wykonywanie zabiegów na pacjentach, pokaz procedur na poszczególne okolice twarzy i ciała. Ćwiczenie techniki mezoterapii przez uczestników szkolenia pod okiem lekarza prowadzącego.

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

03-10-2021 10:00

Data do

03-10-2021 16:00

Prowadzący

dr Monika Nunberg-Sawicka

Temat

Ośrodek szkoleniowy

WARSZAWA Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging FENICE, ul. Czarnocińska 3a

Cena

800zł

Limit miejsc

10