Opis

ODWOŁANE SZKOLENIE!!

„Wypełniacze – korekcje mniej i średnio usieciowanymi preparatami kwasu hialuronowego” (Zmarszczki okolicy czoła, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki promieniste, korekcja opadających kącików ust i tzw. linii marionetek, usta, dolina łez).

Opis szkolenia:

Dobór odpowiedniej substancji wypełniającej w zależności od rodzaju skóry, lokalizacji, głębokości i anatomii okolicy korygowanej. Dlaczego różne preparaty kwasu hialuronowego nie są sobie równe i niektóre wywołują odpowiedź tkankową? Oczekiwania pacjenta, a faktyczna natura defektów estetycznych – omówienie pracy bezpośrednio w miejscu korekcji i pośrednio poprzez pracę w innych lokalizacjach wpływających mocniej na wskazany przez pacjenta defekt, niż praca bezpośrednia. Wstęp do miomodulacji kwasem hialuronowym. Lata pracy na wypełniaczach i wnioski z ich długodystansowego stosowania, „stara szkoła” – czego już się nie robi w ramach dobrej praktyki lekarskiej oraz „nowa szkoła” czyli nieoczywiste podania w wybranych lokalizacjach, na tym poziomie zwłaszcza w obrębie czoła i fałdów nosowo-wargowych! Okolice: zmarszczki okolicy czoła, kurze łapki, bruzdy nosowo-wargowe, zmarszczki promieniste, korekcja opadających kącików ust i tzw. linii marionetek, usta, dolina łez.

MIEJSCE SZKOLENIA: Gabinet Chirurgii Laserowej Laserlab Medica, Poznań, ul.Dolna Wilda 15

Osoba  do kontaktu w sprawach organizacyjnych szkolenia: Przedstawiciel Medyczny Fenice Klaudia Antkiewicz tel. +48 513029155, e-mail: klaudia.antkiewicz@fenice.pl

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

06-02-2021 10:00

Data do

06-02-2021 16:00

Prowadzący

dr Katarzyna Kowalczyk

Temat

Ośrodek szkoleniowy

POZNAŃ Gabinet Chirurgii Laserowej Laserlab Medica Poznań, ul.Dolna Wilda 15

Cena

1000zł

Limit miejsc

7