Opis

PROTOKÓŁ CAŁOŚCIOWEJ REGENERACJI TWARZY WG PROF. CECARELLI

część teoretyczna: Omówienie podstaw medycyny regeneracyjnej i wykorzystania podstawowych czynników wzrostu: mechanizm działania, technika pozyskiwania osocza bogatego w płytki krwi, wyjaśnienie zagadnienia koncentracja płytek jest potrzebna do stymulacji fibroblastów.
Teoretyczne podstawy regeneracji skóry preparatami z linii SKIN. Wykorzystanie w regeneracji tkanki skórnej twarzy autologicznej fibryny. Technika maski bogatej w płytkopochodne czynniki wzrostu. Przedstawienie teoretyczne całościowego protokołu regeneracji twarzy.

część praktyczna: 
Prezentacja techniki pozyskania osocza bogatopłytkowego. Przeprowadzenie protokołów jego stosowanie w zakresie twarzy, skóry owłosionej głowy, rozstępów, ran, blizn.
Praktyczne zastosowanie protokołu FULL FACE MEDICAL LIFT w regeneracji twarzy: maska z osocza na naskórek w połączeniu z peelingiem, osocze bogatopłytkowe do skóry właściwej, autologiczna fibryna jako wypełniacz tkankowy. Terapie łączone z laserem frakcyjnym i peelingami w zakresie twarzy, szyi, rozstępów.
Uczestniczy szkolenia wykonują procedury samodzielnie, nabywając umiejętności do samodzielnej pracy.

 

MIEJSCE SZKOLENIA: KRAKÓW Der Med, ul. Krzywa 8

Osoba odpowiedzialna za organizację szkolenia:
Witold Brotaj
Przedstawiciel Medyczny Fenice
tel. +48 514 945 655
witold.brotaj@fenice.pl

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

23-03-2019 10:00

Data do

23-03-2019 16:00

Prowadzący

dr Bożena Czekańska-Smykalla

Temat

Ośrodek szkoleniowy

KRAKÓW Der Med, ul. Krzywa 8

Cena

1500zł

Limit miejsc

10