Opis

ODWOŁANE SZKOLENIE!!

WYPEŁNIACZE POZIOM ZAAWANSOWANY – górna i środkowa część twarzy i postępowanie w działaniach niepożądanych

Rozszerzona formuła szkoleń ze wzbogaceniem o nowe okolice, z naciskiem na pracę oboma narzędziami: igłą i kaniulą w każdej lokalizacji. Omówienie aktualnych danych i wpływów długodystansowego stosowania wypełniaczy.

Oczekiwania pacjenta, a faktyczna natura defektów estetycznych – omówienie pracy bezpośrednio w miejscu korekcji i pośrednio poprzez pracę w innych lokalizacjach wpływających mocniej na wskazany przez pacjenta defekt, niż praca bezpośrednia.

Zakres teoretyczny:

Podania głębokie - podawanie wypełniaczy do tkanek podskórnych oraz nadokostnowo. Techniki podań głębokich. Praca w danej okolicy na obu narzędziach igle i kaniuli i omówienie różnic efektów w zależności od narzędzia podania! Lata pracy na wypełniaczach i wnioski z ich długodystansowego stosowania, „stara szkoła” – czego już się nie robi w ramach dobrej praktyki lekarskiej oraz „nowa szkoła” czyli nieoczywiste podania w wybranych lokalizacjach, na tym poziomie zwłaszcza w obrębie skroni! Dokładne omówienie działań niepożądanych, ważne etapy dla ich uniknięcia i radzenie sobie z nimi, omówienie podawania hialuronidazy.

Zakres praktyczny:

  • skronie igła
  • skronie kaniula
  • dolina łez
  • policzki zewnętrznie
  • policzki przyśrodkowo
  • okolica przeduszna

Szczegóły

Dedykowane lekarzom

Data od

07-08-2021 10:00

Data do

07-08-2021 16:00

Prowadzący

dr Katarzyna Kowalczyk

Temat

Ośrodek szkoleniowy

WARSZAWA Europejskie Centrum Szkoleniowe Anti-Aging FENICE, ul. Czarnocińska 3a

Cena

1200zł

Limit miejsc

10


BACK