1 prowadzący – 1/max 2 uczestników << >> 7 h praktyki << >> ponad 10 pacjentów na szkoleniu

 ponad 20 zabiegów na szkoleniu << >> ponad 50 różnych technik zabiegowych

NAJBLIŻSZE TERMINY STAŻY Z EKSPERTAMI FENICE

USTA – STOPIEŃ 1 – stopień podstawowy 

 

06-02-2023

USTA – STOPIEŃ 2 – stopień średnio-zaawansowany

 

13-03-2023

USTA – STOPIEŃ 3 – stopień zaawansowany

 

17-04-2023

OKOLICA JARZMOWA – STOPIEŃ 1 – stopień podstawowy

 

27-02-2023

OKOLICA JARZMOWA – STOPIEŃ 2 – stopień zaawansowany

 

27-03-2023

MASTER FULL FACE LIFTING – stopień zaawansowany

 

24-04-2023

Zdobądź stabilne fundamenty dla swojego rozwoju zawodowego i zgłoś się do nas !

Udział w  kongresach, sympozjach, kursach czy seminariach nie zawsze daje poczucie bezpieczeństwa w samodzielnej pracy z pacjentem. To przede wszystkim doświadczenie, daje możliwość doskonalenia praktycznych umiejętności zabiegowych, a co za tym idzie minimalizuje się ryzyko niepowodzeń i powikłań.

Dlatego też proponujemy Państwu udział w jednodniowym stażu praktycznym u boku najlepszych ekspertów w swoich dziedzinach. Uczestnicy przez cały czas trwania stażu będą samodzielnie wykonywać zabiegi pod okiem prowadzącego. Staż obejmuje precyzyjnie określony wachlarz zabiegów, ale także kwalifikację pacjenta do zabiegu, przeciwwskazania, interakcje z lekami, powikłania – zapobieganie i leczenie, tworzenie indywidualnych planów terapeutycznych.

Staż gwarantuje poznanie nowych technik zabiegowych, rozwój umiejętności praktycznych, zdobycie doświadczenia i pewności pracy. Lekarz w czasie stażu kształtuje i doskonali kompetencje zawodowe, zdobywa umiejętność podejmowania decyzji co do doboru techniki zabiegowej oraz doboru preparatu.

Jednodniowy staż FENICE jest kierowany dla lekarzy, którzy rozpoczynają drogę z medycyną estetyczną i zdobywają pierwsze doświadczenie zawodowe, dla lekarzy, którzy ukończyli kursy z tego zakresu, ale nie czują się pewnie w samodzielnym wykonywaniu zabiegów lub dla lekarzy, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Po zakończeniu stażu lekarz otrzymuje:

– certyfikat uczestnictwa

– referencje potwierdzające zdobytą wiedzę i umiejętności (referencje wystawione przez Fenice Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe oraz Lekarza prowadzącego staż)

– specjalne ceny na preparaty wykorzystywane podczas kursu

– wsparcie poszkoleniowe

– pewność i bezpieczeństwo pracy

STAŻ Z EKSPERTAMI FENICE u boku dr Magdaleny Nożewskiej-Noris

Absolwentka wydziału lekarskiego z oddziałem stomatologii UMB.

Dyplomowany lekarz medycyny estetycznej (Podyplomowa Szkoła medycyny estetycznej i Anti Aging dr Ignaciuka, która ukończyła z wyróżnieniem).

Certyfikowany trener Włoskiego Towarzystwa POIESIS ( Międzynarodowe Towarzystwo Połączonych Nauk Estetycznych Wewnątrz i okołoustnych).

Jeden z dwóch lekarzy w Polsce z akredytacją szkoleniową Włoskiej Akademii prof. Ezio Costy.

Pasjonatka tworzenia pięknych uśmiechów, oraz przywracania młodzieńczego wyglądu twarzy przy zastosowaniu autorskich i pionierskich technik korekty.

Jako wieloletni trener szkoli lekarzy i lekarzy dentystów z zaawansowanych technik modelowania twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego oraz zabiegów z użyciem toksyny botulinowej i stymulatorów tkankowych.

BACK